x-kom hosting

Brak podświetlenia na karcie graficznej

Pawgaw2
utworzono
utworzono

Witam
Posiadam kartę graficzna Gigabyte GeForce RTX­­ 4060 Gaming OC 8GB GDDR6 od około pól roku lecz od dwóch dni zauważyłem brak podświetlenie które zawsze świeciło oraz można było zmienić oryginalnej aplikacji gigabyte control center zainstalowałem starsze sterowniki i nic nie dało zaktualizowałem bios oraz odpiąłem kartę również nic to nie dało karta działa normalnie nie ma żadnych błędów jedynie to podświetlenie nie działa ani nie pokazuje go w opcjach aplikacji ze jest a wcześniej było. Ktoś również miał taki problem? Czy jest konieczność wysyłki na reklamacje czy może to jakiś błąd najnowszych sterowników?

Sławomir
komentarz
komentarz

Ona tam ma tylko ten napis, podświetlany?

prawdopodobnie ta zrypana aplikacja nie działa jak powinna, nie pierwszy raz zresztą.

Gawel
komentarz
komentarz

Ja operowałem pęsetami żeby wyciągnąć wtyczkę i zrobić ciemność :) Co wyłączałem to po którymś resecie znowu świeciła, szkoda że nie ma wtyczki na płycie głównej

Pawgaw2
komentarz
komentarz

@Gawel Jaką wtyczkę? 

@Sławomir A to co zrobić w takiej sytuacji już odinstalowałem aplikacje i na nowo pobrałem i nie działa? Czy to może spalone diody? 

Pawgaw2
komentarz
komentarz

@Gawel
Jaką wtyczkę odpinałeś?

Gawel
komentarz
komentarz

@Pawgaw2 Ty chcesz przywrócić podświetlenie, ja kombinowałem jak je wyłączyć na stałe. Nie chciałem instalować programów to odłączyłem gniazdo które odpowiadało za podświetlenie loga GIGABYTY

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.