x-kom hosting

Głośniki Microlab b77 - irytujące zakłócenia podczas słuchania muzyki.

Janek2018
utworzono
utworzono

Cześć. Sprawa wygląda tak że jakieś 2 miesiące temu zapomniałem ściszyć dźwięk w głośnikach, po wyłączeniu jednego z utworów, po około godzinie załączyłem kolejny utwór, ryknęło z głośników, od razu ściszyłem lecz już po chwili przekonałem się że coś jest nie tak bo od tego czasu głośniki bardzo często wydają irytujące zakłócenia, nie wiem nawet do czego to porównać, może do małych kulek obijających się w metalowej puszce? Próbowałem zamienić kabel bo mam jeszcze w domu inne głośniki (edifiery) lecz nic to nie dało, ściągałem maskownice i sprawdzałem czy czasem coś nie pękło ale wszystko wygląda ok, nie wiem czy to ma znaczenie ale zakłócenia słychać z tego głównego prawego głośnika, lewy gra poprawnie. Poradzi ktoś coś? Bo ja myślę że je uszkodziłem raczej całkowicie...

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

na innym sprzęcie tak samo (inny pc)? Masz je podłączone pod jakiś wzmacniacz dodatkowo?

Edytowane przez leelareso
Janek2018
komentarz
komentarz

Niezależnie od źródła te same zakłócenia, telefon, inny pc, zawsze to samo. Wzmacniacz kiedyś miałem, dragonfly black ale już dawno go nie mam. Jeszcze jakiś czas temu było mniej tych zakłóceń a obecnie już praktycznie ciągle występują, zależy też jaki utwór puszczę, słucham głównie muzyki elektronicznej i raz jest tego więcej a raz mniej. Głośniki na razie przestałem używać, bo zbyt to irytujące te zakłócenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.