x-kom hosting

Taktowanie I7-9750h

pieczyk111
komentarz
komentarz

Pewnie że nie za darmo i jestem na to przygotowany. Szukam właśnie kogoś kto mi to ogarnie, kto Tobie pisał moda ? 

anioł2009
komentarz
komentarz

@pieczyk111 modder z forum linus tech tips, gada tylko po angielsku. Ale ja mam chlodzenie wodne zalozone wiec tu sie nie balem. 

pieczyk111
komentarz
komentarz

A kogoś z Polski można polecić? Słabo mam z EN. I jaki koszt tej usługi miałeś ?

anioł2009
komentarz
komentarz

@pieczyk111 nie znam nikogo w PL kto to robi. 25$ jakos placilem 

pieczyk111
komentarz
komentarz

Podeślesz mi do niego jakieś namiary? Nie mogę wysłać ci priv… 

pieczyk111
komentarz
komentarz

Z tego tematu wynika że problem rozwiązałeś sobie sam wyłączeniem blokad w BIOSie jeśli dobrze zrozumiałem. U mnie niestety nie ma takich opcji, BIOS jest totalnie bez możliwości obsługi poza wyborem nośnika do startu… 

anioł2009
komentarz
komentarz

Tak, ale bios mi napisał ten gościu a ze względu na jego prośbę nie mogłem umieścić innych info w publicznym poście.  

Mój lapek był porażką bez modowanego biosu...Teraz to inna bajka. Wszystkie opcje mam odblokowane, ale po raz kolejny mówie, wyłączenie tvb wiąże się ze strzałem temperatur.

Ponadto wszystko ustawiałem metodą prób i błędów, nie jest to tak intuicyjne jak w stacjonarkach, aczkolwiek jak ogarnie się co i jak to już jest baja.

Nikt nie mówił że to łatwe ;) 

Antek125
komentarz
komentarz

@pieczyk111 calkiem niezle temperatury u mnie najwidoczniej jest ogranicznik mocy na procku bo nigdy w grze nie wycisna 45W pewnie przez temp no jak ktos juz pisal w moim laptopie chlodzenie to kartka papieru cieniutkie i malo wydajne mimo 3 wntylatorow

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.