x-kom hosting

Jaką karte graficzną

garion
utworzono
utworzono

Witam chciałbym wymienic karte graficzna na lepsza bo niektóre gry typu Hogwart juz nie chca sie odpalać jaką mogę kupić
Procesor Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1230 V2 @ 3.30GHz, 3301 MHz, Rdzenie: 4, Procesory logiczne: 8

 

Płyta główna MSI Z77A-G43 (MS-7758)

 

Krata graficzna Nivida geforce gtx 680

Pentium320
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz i budżet? I ile masz pamięci RAM?

 

Najlepsze co tu można wsadzić z używek to karciocha pokroju GTX 1660 Super.

Z nowych RX 6600, będzie nieco na wyrost do tego zestawu, ale to najlepsza nowa karta w stosunku cena/wydajność. Xeon na Ivy Bridge ma juz obsługę PCI-E 3.0, wiec 8 linii dla karty graficznej aż tak nie będzie bolało.

  • Dobra wypowiedź 1
garion
komentarz
komentarz

zasilacz    xfx  pro 550w 

Ram mam 16 ale chce dokupic 

Mogeto
komentarz
komentarz

Niektóre najnowsze tytuły potrafią ciągnąć więcej niż 16GB RAM, ale tylko przy Ultra detalach.

Na konfigu Xeon 1230 v2 + GTX1660S  w najbardziej wymagających grach nie wrzucisz Ultra detali, prędzej Medium i w takiej sytuacji 16GB RAM jest wystarczające, więc nie zauważysz różnicy jeśli rozbudujesz do 32GB.

garion
komentarz
komentarz

Jak już to wybiorę to kartę rx 6600

Pentium320
komentarz
komentarz
7 godzin temu, garion napisał:

zasilacz    xfx  pro 550w 

 

Wystarczy, tym bardziej mając na uwadze fakt, że obie ww. karty wciągają mniej prądu niż 680'tka.

RX 6600 spoko, zwłaszcza jak zależy ci na nowej, taki zestaw jeszcze całkiem ogarnie wszystkie gry.

garion
komentarz
komentarz

Dziękuję za podpowiedzi kupiłem i wszystko działa 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.