x-kom hosting

Czerwona dioda CPU

Technik - Informatyk
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie wiem dlaczego czasami włącza mi się czerwona dioda CPU na płycie głównej po jakimś czasie od odpalenia komputera. Nie wiem o co chodzi wszystko wydaje się być w porządku komputer chodzi normalnie i nie widzę ,żeby się przegrzewał. Wie ktoś o co chodzi? Po restarcie komputera znika i potrafi sie pojawic nawet po paru godzinach

393102157_791153699486893_7105421631719828809_n.jpg

Edytowane przez Technik - Informatyk
dodanie informacji

Paul59
komentarz
komentarz

Hej,

Może to być spowodowane różnymi czynnikami. Spróbuj sprawdzić, czy wiatraki na procesorze działają poprawnie i czy nie ma kurzu, który mógłby przeszkadzać w wentylacji. Sprawdź także, czy pasta termoprzewodząca na procesorze nie wymaga wymiany. Czerwona dioda CPU może sygnalizować problemy z zasilaniem lub napięciem, więc sprawdź zasilacz i jego odpowiednie działanie. Jeśli to możliwe, przetestuj komputer na innym zasilaczu. Pamiętaj też o aktualizacji BIOS-u, czasem nowsze wersje poprawiają stabilność.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.