x-kom hosting

Dysk podłączany do laptopa nie jest wykrywany

piotreklpo912
utworzono
utworzono

Witam Otóż Od Ostatniego Czasu Mój dysk Świruje, Ponieważ Gdy Go Podłączę Do Laptopa Działa Normalnie  Ale Na Drugi Dzień Już Nie jest wykrywany, Wcześniej Się Tak Nie Działo, Ktoś Wie Co Może Być Nie Tak ?

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Trzeba by sprawdzić smart tego dysku (najwygodniej przy użyciu CrystalDiskInfo) żeby coś więcej można było stwierdzić. Podaj jaki to dokładnie model dysku?

piotreklpo912
komentarz
komentarz

WD Scorpio Blue WD3200BEVT

 

toska78
komentarz
komentarz

HDD 2,5". Jak go wykryje użyj tego programu co podałem (może być portable) do pokazania na forum jego smarta (żeby było widać wszystkie parametry).

piotreklpo912
komentarz
komentarz

 

 

Zrzut ekranu (898).png

toska78
komentarz
komentarz

Zaczyna się sypać dysk (C5 jest parametrem krytycznym). 129 sektorów niestabilnych zapewne jest powodem tytułowego problemu. Zgraj najważniejsze dane zanim całkowicie przestanie być wykrywany.

piotreklpo912
komentarz
komentarz

właśnie już to zrobiłem bo na dysku miałem tylko gry wiec to długo to nie zajeło ps. bardzo dziękuje za pomoc 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.