x-kom hosting

Logowanie na twitch.tv: "przeglądarka nie jest obecnie obsługiwana"

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: 96patryk ,
96patryk
utworzono
utworzono

Po formacie pc nie mogę zalogować się na stronę twitch.tv na przeglądarce chrome, wyskakuje błąd: 

Twoja przeglądarka nie jest obecnie obsługiwana. Skorzystaj z zalecanej przeglądarki lub dowiedz się więcej tutaj.

Na microsoft Edge normalnie wszystko działa, czyściłem pamięć, pliki cookie, itp itd nic nie pomaga

 

96patryk
komentarz
komentarz

Na trybie incognito działa normalnie, rozszerzenia usunałem i nic nie dało

Anawa
komentarz
komentarz

Zrób reinstalację przeglądarki Google Chrome albo wcześniej wejdź w Pomoc -> Google Chrome - informacje i powinna pobrać się aktualizacja, jeżeli jest dostępna.

96patryk
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko robiłem co w poradnikach jest napisane, reinstal, usuwanie cookies, historii przeglądania itp, napisałem , że w trybie incognito działa więc jest problem z czymś co różni tryb incognito od normalnego.

Tak samo jest z plikami cookies, klikam 20 razy i nie akceptuje  a w incognito po 1 sekundzie jest git

Edytowane przez 96patryk
  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
96patryk
komentarz
komentarz

Nie chciałem tego robic, ale musialem usunac cala historie przegladania od poczatku i jest git

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

Trochę dziwne, że historia przeglądania miała na to wpływ, ale ważne, że działa ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.