x-kom hosting

Instalator windows10

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Marcel Kunik ,
Marcel Kunik
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie czy rok z którego jest instalator systemy ma na coś wplyw. W 2017 roku kupiłem windowsa 10 z instalatorem na płycie CD i instalowałem z tego instalatora system trzy razy i za każdym razem brakuje plików w systemie np visual c++ najnowsza wersja to z 2015 a gdy chce samemu zaktualizować visual studio to brakuje jeszcze jakiegoś pliku systemowego a gdy mój kolega pobierał system z instalatora którego sobie sam pobrał na pendrive rok temu ma już wszystkie pliki i zero problemów z systemem a u mnie cały czas coś jest nie tak proszę o pomoc 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Biblioteki visual c++ trzeba przeważnie ręcznie doinstalowywać niezależnie od wersji instalatora systemowego. Czasami np. może brakująca biblioteka zainstalować się automatycznie przy pierwszym uruchamianiu jakiejś gry na steamie. Do prawidłowego działania wszelkich aplikacji czy gier potrzeba przynajmniej kilkanaście różnych wersji tych bibliotek. Poniżej masz listę wersji z mojego systemu win 11:

 

b58bd8943a832.jpg

Edytowane przez toska78
  • Dobra wypowiedź 1
Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 u mnie był ten problem ze nie szło w ogóle zainstalować ręcznie tych plików c++ cały czas mi błędy wyskakiwały 

toska78
komentarz
komentarz

Czyli coś było namieszane z plikami, być może nawet systemowymi.

Jeśli nadal masz problem, podaj wersję windowsa. Masz go zaktualizowanego?

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 aktualnie pobieram cały system od nowa już prawie mam ale co chwilę przy jednej z  aktualizacji po 40% pobrania zaczyna się instalować po czym w historii wyświetla się że instalacja się nie powiodła i tak trzy razy przy jednej z aktualizacji 

toska78
komentarz
komentarz

Podaj dokładną wersję systemu i dokładny numer tej aktualizacji jeśli jeszcze jest z nią problem. Bo rozumiem że chodzi o jedną z aktualizacji z Windows Update.

  • Rekomendowana odpowiedź
Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@toska78 już wszystko jest w porządku wystarczyło kilka razy uruchomić naprawie windows update 

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.