x-kom hosting

problem z akcelerację myszy

suchy3455
utworzono
utworzono

Mam problem od dłuszego czasu z akcelerację myszy a mianowici przy spadkach fps odczuwam tak jakby właczała sie akceleracja mysze a mam ja wyłaczoną i nie wiem co mam zrobic zeby to usunąc

toska78
komentarz
komentarz

Przez akcelerację myszy rozumiesz systemową opcję "Zwiększ precyzję wskaźnika"? Jaka to dokładnie myszka, podaj model.

suchy3455
komentarz
komentarz

Tak te systemową mam myszke rival 600 ale w tym oprogramowaniu steelseries tez wyłaczylem te akceleracje myszy

toska78
komentarz
komentarz

A sprawdzałeś czy w tym dedykowanym oprogramowaniu jest wszystko dobrze ustawione, np. polling rate na 1000Hz?

suchy3455
komentarz
komentarz

tak

obraz_2023-12-10_163755093.png

toska78
komentarz
komentarz

To nie wiem co jest nie tak. U mnie np. suwak od akceleracji w dedykowanej aplikacji pokrywa się z tym systemowym i nawet nie sprawdzałem czy można to niezależnie ustawić:

 

031421b6d6d21.jpg

suchy3455
komentarz
komentarz

no ale to chodzi o to np jak ma 144 fps stałe to jest normalnie ale jak spadnie np do 60 to sie włacza ta akceleracja albo nwm co

 

toska78
komentarz
komentarz

Nie słyszałem o takim zjawisku jak włączanie akceleracji przy spadku fps-ów. Chyba że to się jakoś konkretnie nazywa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.