x-kom hosting

Skoki temperatur RTX 4090

MateuszWi92
utworzono
utworzono

Witam jak w temacie mam rtx 4090 rog strix OC w przeglądaniu internetu czy oglądaniu filmów w afterburner pokazuję tęperaturę 40 stopni a jak tylko włączę jakąś grę na przykład teraz nowego avatara to tęperatura w pare sekund podnisi się nawet do 85 stopni co za tym idzie wariują wentylatory a jak zminimalizuję grę to tęperatura z powrotem momętalnie spada.O co chodzi czy ktoś miał coś podobnego lub ma jakiś pomysł dlaczego się tak dzieje.

 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

A jak masz airflow w budzie zrobiony i jaka buda ?? Jaki zasilacz marka model ? 

MateuszWi92
komentarz
komentarz

obudowa  Cooler Master Mastercase H500M

fabrycznie dwa wentylatory przud 200mm

jeden tył 140 

i na  góże aio 360

zasilacz be quiet! Straight Power 12 1200W 80 Plus Platinum ATX 3.0

17021639269723253254439305801625.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

To że temperatura spada to normalny objaw. Zastanawia mnie co napisałeś, w kilka sekund strzał o 45 stopni nie jest normalny...temperatura powinna stopniowo rosnąć. Karta ma praktycznie idealne warunki... Ustawiałeś może krzywą wentylatorów na gpu czy nic nie ruszane???

Inna sprawa że bardzo dużo 4090tek trafia na serwis jednakże z innego powodu..

MateuszWi92
komentarz
komentarz

Nic nie zmieniałem 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.