x-kom hosting

Słuchawki bezprzewodowe

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
gfc_84
utworzono
utworzono

Hej,

 

Może ktoś polecić słuchawki bezprzewodowe zamknięte dla casualowego gracza. Za rozsądną cena/jakość. Dzięki.

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

Na black friday udało mi się kupić za 175 zł te logitechy  https://www.x-kom.pl/p/680422-sluchawki-bezprzewodowe-logitech-g435-czarne.html

Bardzo fajne, długo trzyma bateria, 2 rodzaje połączenia, możliwa praca na kablu ( przy połączeniu się przez lightspeeda ) dzięki czemu możemy uzywać słuchawek i jednocześnie je ładować, są lekkie, wygodne bo nie uciskają uszu i czachy, dźwięk jest cacy.  Zaznaczam że też jestem takim casualowym graczem nie wymagającym basu jak po wybuchu atomu, oraz czystości dźwięku levelu dziewicy Maryi :E 

  • 1 miesiąc później...
gfc_84
komentarz
komentarz (edytowane)

Ostatecznie kupiłem te g435 za 199 zł. Zastanawia mnie tylko to trzymanie baterii ile h wg. Ciebie? One dają jakoś znać, że się rozładowują? I kiedy są już naładowane bo to ich miganie to takie niezbyt intuicyjne się wydaje. Dźwięk spoko, basy większe niż w Hyperx-ach co miałem wcześniej ale to już kto co lubi. Największa zaleta (po za brakiem kabla) to mega tłumią otocznie aaa i są lekkie (imo trochę wieje tandetą ale zobaczymy ile wytrzymają) i mega wygodne. PS: da się je sparować z bluetooth? Nie wgryzałem się w temat ale 15 min mi nie wystarczyło może jakaś wskazówka jak szybko z kompa na tel. je przełączyć np.

Jeszcze raz dzięki za polecenie.

Edytowane przez gfc_84
anioł2009
komentarz
komentarz

@gfc_84 mi długo trzymają, jak zacznę grać o 10 rano to o 2 w nocy zaczynają pikać.  Ładujesz aż dioda przestanie migać. Ja je mam po bluetoothu sparowane... na lightspeed mogą grać dłużej.

 

17 minut temu, gfc_84 napisał:

może jakaś wskazówka jak szybko z kompa na tel. je przełączyć np.

Ja po prostu wyłaczam bt w jednym urządzeniu a w telefonie wtedy mi się parują z automatu, jak nie to wył i wł bluetooth w fonie i juz są.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.