x-kom hosting

Dobry wzmacniacz sieci wi fi. TP-LINK RE200 czy TP-LINK TL-WA850RE?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
Habba
utworzono
utworzono

Jaki będzie w miarę dobry wzmacniacz do domu piętrowego jeśli router mam na piętrze a potrzebuje lepszego zasięgu na dole bo czasem Chromecast w telewizorze gubi zasięg i Netflix nie działa. Czytałam że lepsze wzmacniacze są te bez widocznych anten i przeglądałam różne rankingi i najczęściej pojawiają się 

Wzmacniacz sieci TP-LINK RE200

I Wzmacniacz sieci TP-LINK TL-WA850RE

Jeden tańszy, jeden lekko droższy opinie mają dobre. I drugie pytanie gdzie podłączyć taki wzmacniacz czy musi być na parterze czy może być na piętrze nad pokojem w którym jest słaby zasięg? 

 

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Droższy obsługuje m.in. 802.11ac oraz ma 3 anteny wewnętrzne (a nie 2 jak tańszy).

 

Z umiejscowieniem wzmacniacza musiałbyś po prostu sam przetestować, gdzie będzie najlepiej (też zależy, gdzie faktycznie możnie można podłączyć wzmacniacz).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.