x-kom hosting

Jaki laptop gamingowy za 3500-5000zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
kamilnv
utworzono
utworzono

Witam,

poszukuje laptopa gamingowego w przedziale cenowym tak jak w temacie. Dużo mam wyjazdów  z pracy na których bym chciał pograć w gry najnowsze tytuły jeszcze przez pare lat(niekoniecznie na najwyższej grafice), laptop najlepiej jakby miał już system. Grałem kiedyś w takie gry jak CS GO i LOL. Teraz myślę żeby grać bardziej WARZONE lub jakieś nowe fabuły. Jeśli chodzi o pamięć to też żeby było jej w miarę. Chociaż nie będę go zaśmiecać niepotrzebnymi plikami zdjęciami grami.

 

Co byście mi polecili i czy opłaca się czekać do świąt albo nowego roku? Czy można się spodziewać jakiejś promki w tym okresie czy lepiej brać odrazu.
I co sądzicie o tym laptopie bo cenowo wypada spoko i chyba nie różni się wiele parametrami od tych za 5k, chyba że coś źle patrzę bo się nie znam i ostatniego lapka kupowałem 10 lat temu

 

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

IMG_1250.jpeg

IMG_1251.jpeg

anioł2009
komentarz
komentarz

Słaby deal...3050 / 3050 ti w cenie 3400zł plus ?  Za 3000 kupisz używkę z 3060 105W który będzie wydajniejszy w grach. 

 

kamilnv
komentarz
komentarz

Mógłbyś polecić konkretnie jakiś model albo podesłać jakieś strony? tak jak mówiłem zielony jestem kompletnie i nie rozróżniam tych wszystkich kart graficznych. I chyba bardziej zależy mi na kupnie czegoś nowego ze sklepu żebym miał gwarancję jednak na niego. Czy to bez różnicy i uzwka będzie też git?

Widze kolega z sako strzela  i chyba tez mu sie nudzi na wyjazdach czasami haha

kamilnv
komentarz
komentarz

Jeszcze dwa pytanka, bo zdecydowałam się na niego. Brać system wgrany już za 500zl od xkom czy idzie to jakoś taniej kupić i samemu wgrać? Mógłbym 10 wgrać czy będzie to szkodziło wydajności ?

kamilnv
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, zobaczyłbyś jednak też w link czy są jakieś bardziej opłacalne oferty? Bo media wrzuciło promke weekendowa 


https://www.mediaexpert.pl/lp,laptopy-limitowane-okazje
 

a jak nie to tak jak w pytaniu wyżej, dzięki wielkie!!!


Np. czy nie lepszy byłby ten? Ten ma system I7 ale ma mniej rdzeni 

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-acer-an515-58-i7-12650h-16gb-512gs-rtx4060-dos

anioł2009
komentarz
komentarz

Drogo, 5500 bez systemu ?? W xkom masz bez systemu za 4999 :huh:

 

System win10 sciagasz ze strony microsoftu a potem mozesz aktywowac kluczem kupionym za 50zl...wiec wydawanie 500zl mija sie z celem... Jedynie jest to wygodne gdy chcesz system przywrocic do ustawien fabrycznych - wtedy juz sterowniki i wszystko jest wgrane automatycznie z obrazu systemu zrobionego przez producenta 

montell81
komentarz
komentarz

@anioł2009 priv

tapczan2
komentarz
komentarz

Myślę, że ciekawą alternatywą dla tego Acera będzie Lenovo LOQ-15 i5-13500H/16GB/512 RTX4060 144Hz na nowszym procesorze (pomimo niższego TGP).

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.