x-kom hosting

Jak najmniejsza obudowa pod płytę ATX?

lukaszopQ
utworzono
utworzono

Witam serdecznie, chciałbym wymienić moją dotychczasową obudowę Regnum RG6V EVO TG ARGB na coś mniejszego, węższego. Chciałbym aby obudowa była jak najwęższa i aby nie była zbyt głęboka. Mam płytę w formacie ATX, plus chłodzenie Dark Rock 4. Znalazłem obudowę KRUX Vako lecz chciałbym podpytać Was czy znacie jakieś inne dobre propozycje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

anioł2009
komentarz
komentarz

Napisz jaki masz konfig komputera...bo nie wiemy np jaka długość gpu u Ciebie jest...

lukaszopQ
komentarz
komentarz

Na chwilę obecną nie mam żadnej karty graficznej. W przyszłości będę chciał kupić coś w standardowym rozmiarze.

anioł2009
komentarz
komentarz

Jak kupisz kruxa vako a później gpu 330mm długości to jej nie wsadzisz...dlatego zaplanuj najpierw co będziesz chciał kupić za gpu w przyszłosci żeby nie zmieniac potem 2 raz budy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.