x-kom hosting

Spadki FPS w fortnite

Marcel Kunik
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie do graczy fortnite czy macie też spadki FPS na wyspie startowej i podczas leczenia z busa bo u mnie od kiedy pojawił się ten nowy sezon zaczęły się problemy z fsp na wyspie startowej mam spadki do 20fps co prawda przy tym mam użycie procesora dość wysokie na poziomie 75% jest to i3 12100f i teraz nie wiem czy to problem optymalizacyjny gry i zaraz to naprawia czy to wina mojego sprzętu i trzeba wymienić procesor na mocniejszy proszę o odpowiedź jak to u was wygląd 

iSkuL
komentarz
komentarz

Czy jak już grasz na mapie to jest ok? Fortnite od zawsze miał bardzo słabą optymalizację więc nie zdziwię się jeśli to problem z optymalizacją. Spróbuj zagrać w inne gry i zobacz czy wszystko działa jak należy.

  • Dobra wypowiedź 1
Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@iSkuL podczas gry nie mam ani jednego spadku w innych grach jest wszystko okej procesor chodzi sobie na max 30% może poprawia optymalizację tego sezonu bo on jest od kilku dni dopiero

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.