x-kom hosting

Konsola asus rog ally.

slytherin
utworzono
utworzono

Witam. Nie wiem czy w odpowiednim dziale umieszczam temat ale mam pytanie dotyczące tej konsoli. Otóż jest to cyfrowa konsola i wymaga połączenia z internetem do grania w gry. Codziennie rozłącza mi internet jak siedzę na komputerze i dlatego pytam czy jeśli będę zalogowany np. na steam na konsoli asus rog ally i jak rozłączy mi internet to czy gra się wyłączy? 

anioł2009
komentarz
komentarz

Sam sobie odpowiedziałeś w sumie..Konsolka działa w połączeniu z internetem, steam także...Jak braknie internetu to wyrzuci Cię do ekranu logowania gry lub do pulpitu.

slytherin
komentarz
komentarz

Ale patrz co jest napisane na stronie producenta. The ROG Ally is designed to play all your games, wherever you go — even if you don't have an internet connection.

I steam można coś ustawić go offline mode. 

anioł2009
komentarz
komentarz

@slytherin Może do gier offline ale division 2 np i inne gry polegające na połączeniu internetowym nie mają prawa działać.

slytherin
komentarz
komentarz

Mnie interesują tylko gry single player. Takie jak np. Hogwarts Legacy czy Metro.

ThreeG
komentarz
komentarz

Generalnie można grać offline jak najbardziej. Natomiast gdy będziesz grał w coś typu multiplayer to naturalnie może Cię wyrzucić z sesji/meczu, chociaż niektóre gry dają kilkadziesiąt sekund na ponowne połączenie. Poza tym takie rozłączenie może czasem coś popsuć w synchronizacji ze steamem i np. nie zaliczy się jakieś osiągnięcie czy coś, ale to raczej rzadkie przypadki

  • Dziękuję 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Bawiłem się rogiem ally i w division 2 nie da się grać po zerwaniu połączenia, wyrzuca do ekranu logowania także wszelkie gry serwer-based odpadają ...

Zamów sobie online i przetestuj przez kilka dni, masz zwrot 14 dni bez podania przyczyny. Być może w gry w które grasz da radę bez internetu ogrywać.

6 minut temu, slytherin napisał:

Mnie interesują tylko gry single player. Takie jak np. Hogwarts Legacy czy Metro.

Aaaa no i wszystko jasne, to takie bez problemu działają

  • Dziękuję 1
slytherin
komentarz
komentarz

Spoko. Dziękuję

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.