x-kom hosting

problem po czyszczeniu komputera

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
mlekosz
utworzono
utworzono

Witam, wyczyściłem swoj komputer ale po złożeniu ekran nie pojawia się na monitorze mimo, że monitor jest prawidłowo podłączony z kartą graficzną, klawiatura RGB reaguje na klikanie oraz wentylatory w karcie itp kręcą się, nie wiem co jest nie tak, przed chwila na ekranie wyświetliła się awaria biosu po czym po ponownym kliknięciu komputer odpali się normalnie, zadowolony wyłączyłem komputer i podłączyłem restze żeby po ponownym odpaleniu zobaczyć czarny ekran 

dodam, że ekran podświetla się delikatnie pdzy starcie, ale dalej jest czarny

17018579281748699302094318900485.jpg

  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz

Dużo rzeczy mogło pójść nie tak.  np mogło pójść spięcie przez elektro statykę (nie wiem w jaki sposób czyściłeś), mogłeś dmuchać powietrzem na wentylatory (jak były podłączone  pod płytę to zadziałały jak dynamo i mogło pójść napięcie na  coś i coś uszkodzić. Mogłeś źle podpiąć, słabo dopiąć itd. Na początek możesz spróbować bios zresetować, wyciągnij baterię na 10 min, komputer tak samo odłącz od zasilania i zobacz czy ruszy a jak nie to  rozbierz i złóż ponownie.

mlekosz
komentarz
komentarz (edytowane)

n

leelareso
komentarz
komentarz

nie wiem jak wygląda konfiguracja wielu monitorów w amd, więc tutaj nie pomogę. Zobacz czy przypadkiem nie jest to kwestia źle ustawionego odświeżania albo rozdzielczości.

mlekosz
komentarz
komentarz

już wszystko dziala, jednak był problem z kablem

dzięki za chęć pomocy

leelareso
komentarz
komentarz

:=):

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.