x-kom hosting

Pomóc w wyborze dysku

SinneR34
utworzono
utworzono

Witam, 

Ostatnimi czasy zakupiłem nowego laptopa od Asusa, a mianowicie Asus ROG Strix G16 z 16gb pamięci RAM oraz 1TB dyskiem. Po rozmowie z serwisem zostało potwierdzone, że po dołożeniu RAMu czy dodatkowego dysku gwarancja nie zostanie utracona. Dlatego chciałbym zasięgnąć pomocy odnośnie tego jakie podzespoły kupić.

 

1. W tej chwili mam 1 slot wolny na dysk, a chciałbym dokupić 2TB tylko nie wiem jakiej firmy i jakiego rodzaju dysk ma być.

2. Co do RAM, chciałbym dokupić kolejne 16gb aby mieć finalnie 32gb RAM oraz 3TB na dane. Czy jest szansa aby ktoś pomógł mi z doborem odpowiednich komponentów?

 

Chciałbym się również zapytać aby nie robić osobnego wątku czy jest może jakieś urządzenie które mógłbym podpiąć jednym kabelkiem do laptopa, schować je gdzieś za biurkiem i tam mieć podpięte 2 monitory, podkładkę, myszkę itp. a finalnie do Laptopa mieć tylko kabel z tego urządzenia oraz zasilanie? 

 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

adijedi
komentarz
komentarz

Hej, dziwne, że serwis nie mógł zaproponować takich zmian, no ale ok

Jaką kartę graficzną masz tam? Musisz nam podać dokładną nazwę nie tylko model, najlepiej z naklejki z pod lapka albo pudełka.

Długo masz tego laptopa?

SinneR34
komentarz
komentarz

W załączniku dodaje dokładny model laptopa. 

Tak szczerze to w serwisie się tylko pytałem jak wygląda sprawa z gwarancją, bo sam mogę sobie to bez problemu wymienić, chodzi głównie o dobranie odpowiednich komponentów. 

 

Laptopa mam od 2 tygodni, kupiony w okazyjnej cenie za 8.5k zł i za tę cenę nie mogę na niego w ogóle narzekać :D

 

20231123_081231.jpg

adijedi
komentarz
komentarz

To jest ten laptop, sorry ale zrobiłeś zdjęcie ale nie wynika z niego nic.

https://estore.asus.com/pl/90nr0d42-m007e0-g614ji.html

oczekiwałem, że podasz dokładną nazwę laptopa, bo mi wyszukuje rtx 4080, tych nazw może być pełno,

skoro nie narzekasz, to czy jest sens aby już teraz coś doinwestować,

SinneR34
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest chyba dokładna nazwa

 

image.png

SinneR34
komentarz
komentarz

Ktoś pomoże? :D

  • 4 tygodnie później...
SinneR34
komentarz
komentarz

Nadal nikt? :co:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.