x-kom hosting

1500 zł używany laptop

Xnxx
utworzono
utworzono

Cześć co z używek byście polecili w tym budżecie do gier typu LoL Valorant Cs żeby poszło co najmniej na medium? W grę wchodzi tylko laptop.

Xnxx
komentarz
komentarz

Tak jak napisałem to bedzie raczej do niewymagających gier multiplayer. Do wymagających mam ps5

anioł2009
komentarz
komentarz

No to jak wyżej propozycja. To jest minimum w tym budżecie jakiego powinieneś szukać. Mocniejszej konfiguracji w dobrym stanie nie znajdziesz...no chyba ze trafi sie naprawde dobra okazja :) 

Yodak
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o 1050 ti to aktualnie do csa może nie wystarczyć sam mam i gra się potrafi przyciąć mimo grania na najniższych w rozdzielczości 4:3 celowałbym w coś z większą pamięcią na karcie, ale budżet tego nie ułatwia

ex100
komentarz
komentarz

Witam. 

 

Podepnę się do pytania. Za mniej niż 1500 zł nie kupi się uzywki do cs2/fc24 aby chodziły na minimalnych? Pozdrawiam

anioł2009
komentarz
komentarz

@ex100 za mniej ? Nie.  Sprawdzałeś wymagania fc 24 ??  Desktopowy 1050ti i procek pokroju 6600k jest wymagany minimalnie.

 

Może pograłoby się na konfigu podanym w linku przeze mnie a Ty chcesz za mniej... Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.

  • Dziękuję 1
ex100
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale cs2 chyba już pojdziee bo z tego co widze w opisach kilku ogloszeen piszą, ze cs2 spokojnie 100 fpsow ma a lapki sa w cenach 600/800 zł 

anioł2009
komentarz
komentarz
7 minut temu, ex100 napisał:

w opisach kilku ogloszeen piszą, ze cs2 spokojnie 100 fpsow ma a lapki sa w cenach 600/800 zł

No to ciekawe :E ja bym nie wierzył we wszystko co napiszą tylko sprawdził jaki konfig takiego laptopa i wpisał na yt + CS2 i zobaczył na żywca wydajność :) 

  • Dziękuję 1
Xnxx
komentarz
komentarz

Ok to powiedzmy żeby był lepszy komfort grania to do 2k coś się znajdzie lepszego z używek? 

leelareso
komentarz
komentarz

@ex100 Tak samo to prawdziwe jak to że Gomez nie wiedział o wymordowaniu magów ognia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.