x-kom hosting

Szukam modelu monitora LCD 22"-25" z 75Hz max 2ms

mulit100
utworzono
utworzono

Jak w temacie.

Szukam modelu monitora LCD minimum 22" - max 25" z 75Hz max 2ms . Mam model 22" Samsunga 2ms z 60Hz z rozdziałką 1680x1050 i nie zdaje egzaminu, bo oczy odmawiają, a dokładnie 60Hz jest winne, musi być koniecznie 75Hz  i max 2ms(czas reakcji). Rozdziałka nie musi być FULL HD, może być nawet 1680x1050 i nawet taką bym preferował, nie chciałbym FULL HD bo gały będą mi wychodzić. Musi być koniecznie to monitor LCD, nie może być LED ani inne, bo też oczy odmawiają. Więc będę za znalezienie takiego monitora, ale mam coś przeczucia, że nikt takie nie zna i nie ma takiego na rynku. Będę zaskoczony, jeśli ktoś znajdzie mi taki model i odwdzięczę się jakoś  w postaci małego prezentu ;)

Obecnie jestem na 19" LCD Samsung 931bw 75Hz z 2ms rozdzialka 1440x900 i oczy nie narzekają, szukam czegoś większego uwzględniając powyższe wymagania.

FortniteOn240FPS
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj! Szukałem takiego monitora. Było to trudne, ale znalazłem podobny do Twoich wymagań. Może 5 ms da rade? Jeśli tak to to jest ten monitor:

 

Monitor LCD HP M24FE 24 " 1920 x 1080 5ms 75hz

 

https://allegro.pl/oferta/monitor-hp-m24fe-23-8-ips-fhd-75hz-5ms-13318135017

 

 

Mam nadzieję że przynajmniej trochę pomogłem :D. Nie ma dokładnie takiego monitora jak byś chciał więc za dużo nie ma co pomóc.

Edytowane przez FortniteOn240FPS
mulit100
komentarz
komentarz

Dzięki za zaangażowanie i podejście ogólnie do tematu, ale niestety 5ms to nie to czego szukam, ponieważ 5ms do gier to za dużo, musi być 2ms lub mniej. Także nic z tego niestety. Mimo wszystko dzięki za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam!

mulit100
komentarz
komentarz

to LED, nie LCD

FortniteOn240FPS
komentarz
komentarz (edytowane)

@mulit100 to nwm pisze że lcd na stronie

Edytowane przez FortniteOn240FPS
mulit100
komentarz
komentarz

to LED

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.