x-kom hosting

Fanpage FB - dziwna wiadomosć: "Your Page has ..."

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
VENUM
utworzono
utworzono

Witam, panowie ktoś prowadzi fanpage ? Dostałem dziwna wiadomość a mianowicie... Nie wiedziałem czy się logować czy nie ale usunąłem wiadomość.

 

Hi pompa!
  Track#LUNW9S
  POLICY PAGE!
  Your Page has infringed copyright information!
  Your account has been detected in violation of our current copyright policy. For security reasons. and To prevent permanent deactivation of your account, follow these steps. In more serious cases, we will cancel your report immediately. if you do not confirm, our system will automatically block your account.
  Verify these related accounts: http://lookingforbusinesschecks.com/VzOit
  Thank you for helping us improve our account services.
  FB copyright team integration.
  The pages marked below are copyright infringers.

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

To jakiś zmasowany atak wyłudzaczy danych na fanpage. Jak wejdziesz w profil, z którego wysłano wiadomość to zobaczysz zwykł profil użytkownika FB z oficjalnie brzmiącą nazwą oraz grafiką Facebooka. Wygląda, że to jest wiadomość od FB, ale w rzeczywistości jest inaczej.

 

Radzę po prostu ignorować te wiadomości.

 

Edit:

 

Inna przykładowa wiadomość wysłana przez użytkownika "Feauture Actives":

 

Important Notice:
Your Page (...) will be temporarily suspended due to multiple violations of our community guidelines. If you believe this is a mistake, please submit an appeal for review before the account is permanently suspended.
Appeal Here: http://lookingforbusinesschecks.com/FcwI3
If you do not verify, our system will automatically lock your account, and you will be unable to use it further. Thank you for helping us improve our services.
Terms of Use Team 2023 Inc.
  • Dobra wypowiedź 1
VENUM
komentarz
komentarz

@Anawa właśnie wszedłem i to jest jakiś profil fejk, dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam 

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.