x-kom hosting

POMOCY! Miga mi monitor :(

Patryczekzdg
utworzono
utworzono

Gdy włączam komputer zaczyna mi migać moniotor (z wyglądu coś typu odświeżanie), robi się to aż do momentu gdy włączy się windows. Wtedy przestaje migać i wszystko działa normalnie.

Mam coś źle ustawione w biosie? Albo monitor jakoś źle z kartą podpięty czy co? Proszę o jak najszybszą pomoc

Dane techniczne:

Monitor: LG 17'

Karta Graficzna: Nvida Geeforce 7300GT

jak jakieś dodatkowe pytania to gg: 7501718

Tomek
komentarz
komentarz

Gdy system sie jeszcze nie załadował odświeżanie wynosi 60Hz więć migotanie bedzie widoczne.

W biosie nie ustawisz tego parametru.

Dopiero po załadowaniu sterowników o ten parametr ma większe wartości i migotanie jest niewidoczne.

Patryczekzdg
komentarz
komentarz

Tylko że wcześniej mi nie migotało. Wczoraj dopiero zaczęło, a mój kuzyn mi kilka dni temu w biosie coś przestawial zeby dysk był widoczny, dlatego to uwzględniłem.

Machur
komentarz
komentarz

fakt faktem nawet przy 60hz nie powinno byc zadnego migotania.

Gość
komentarz
komentarz
fakt faktem nawet przy 60hz nie powinno byc zadnego migotania.

Jeżeli ktoś zawsze pracował przy tej częstotliwości migotania, to tego nie zauważy, ale jak pracował przy 85Hz lub większej, to będzie widział migotanie jak diabli.

ps. Mowa jest oczywiście o monitorach CTR. Przy LCD taki efekt nie występuje.

Patryczekzdg
komentarz
komentarz
Jeżeli ktoś zawsze pracował przy tej częstotliwości migotania, to tego nie zauważy, ale jak pracował przy 85Hz lub większej, to będzie widział migotanie jak diabli.

ps. Mowa jest oczywiście o monitorach CTR. Przy LCD taki efekt nie występuje.

Ja mam właśnie monitor LCD.... zapomniałem dodać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.