x-kom hosting

Apex pro mini wireless vs wired

balik35
utworzono
utworzono

Zastanawiam sie nad kupnem, modelu wireless, widzialem ze dlugo sie laduje i starcza do 20 godzin, to akurat u mnie nie problem. Pytanie moze glupie lecz, czy po kablu bedzie miala identyczne dzialanie jak wired, chodzi mi o czas odpowiedzi etc. Z gory dzieki.

iSkuL
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o myszki przewodowe oraz bezprzewodowe to te drugie zawsze będą delikatnie wolniejsze. Niestety łączność bezprzewodowa sprawia, że te opóźnienia powstają, jednak teraz są to tak nie duże opóźnienia, że nie powinny być widoczne. Zwłaszcza jeśli nie grasz na poziomie profesjonalnym. Dużo ludzi w dzisiejszych czasach decyduje się na sprzęt bezprzewodowy ze względu na wygodę użytkowania. Z tego co wiem to nawet streamerzy jak PAGO, którzy grają pół profesjonalnie grają na sprzęcie bezprzewodowym, więc nie myślę, abyś miał problem z odczuciami. Bardziej może być denerwujące padanie baterii częste.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.