x-kom hosting

Problem z kartą graficzną.

Supermixer
utworzono
utworzono

Cześć. Kupiłem sobie karte graficzną gtx 970 i zasilacz 500W i mam dwa problemy oraz jedno pytanie. 

Pytanie 1: czy to jest normalne że muszę ją mieć wpięta "na odwrót" tzn wiatrakami do dołu? Tylko w tej konfiguracji pasuje do portu Pci Express i do wyjść w obudowie. 

Problem 1: wyjście 4 pinowe mam wpięte do karty a wiatraki się nie kręca i karta lubi się nagrzewac. Czy powodem może być to że ma za mało przestrzeni pod sobą? 

Problem 2: kiedy karta jest w wyższym porcie to koliduje z kablem front USB przez co nie mogę z niego korzystac. Jakieś pomysły? Może zmiana płyty głównej albo jakieś przejściówki znacie żeby to się po mieściło? 

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Tzn jak na odwrót. Zawsze są wentylatorami do dołu

2. Tzn jak 4 pinowe jak karta potrzebuje 6pin zasilania (niektóre modele 8pin 16pin), Nagrzewać się może z powodu iż jest to stara karta i nie wiadomo czy pasta była wymieniana, problemem może być też brak przestrzeni pod kartą/słaba wentylacja w obudowie.

3.Trudno, może jakaś przejściówka 90o istnieje byś musiał poszukać.

 

z ciekawości jaki to dokładnie zasilacz?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.