x-kom hosting

Problem z wejściem na strone

Meowhow
utworzono
utworzono

Cześć, od dłuższego czasu mam problem z wejściem na strone margonem.pl.  Wszystkie inne strony internetowe dzialaja, zmienialem juz dns.  Probowalem logowac sie na innych przegladarkach oraz urzadzeniach, ale dalej jest to samo. Mysle ze to moze miec zwiazek z routerem. Router mam z tplinka, model to AX7800. Gdy probuje wejsc na strone wyswietla mi sie taki komunikat;

problem.png

leelareso
komentarz
komentarz

próbowałeś zadzwoń w tej sprawie do dostawcy? Może jakieś porty masz przez nich zablokowane? Na telefonie też nie działa jak próbujesz po wifi albo LTE?

Niebieska
komentarz
komentarz

Biorąc pod uwagę, że to gra online nie dostałeś bana na IP?

Meowhow
komentarz
komentarz

@Niebieska Na pewno nie był to ban na IP

@leelareso Może tak być, spróbuje się z nim skontaktować

@leelareso Działa z internetu z telefonu i teoretycznie mógłbym udostępniać sobie z telefonu i grać normalnie aczkolwiek są wtedy okropne  lagi i nie da się korzystać

Niebieska
komentarz
komentarz

A jaki ban dostałeś?

Meowhow
komentarz
komentarz

@Niebieska nie dostałem bana wogóle, na konto moge sie normalnie zalogować gdy korzystam np z danych komorkowych zamiast mojego internetu

 

leelareso
komentarz
komentarz

@Meowhow No to mogą być jakieś porty zablokowane. Możesz też spróbować zaktualizować router albo zresetować go do domyślnych ustawień i od nowa skonfigurować. Najpierw daj znać jak tam po rozmowie z dostawcą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.