x-kom hosting

Jaki monitor 24”-27” (~1200zl)

Volhir
utworzono
utworzono (edytowane)

 

Witam,

 

Mam dylemat z wyborem monitora. Konkretnie chcę podłączyć monitor do laptopa, oba sprzęty będą na ramieniu by na biurku nic nie było oprócz klawiatury, myszki i głośników. Odległość do monitora będzie 60-65cm (biurko ma 60cm). Wstępnie myślałem nad 24” FHD min. 144Hz, ale też myślałem nad 27” FHD lub WQHD - tylko czy laptopa nie obciążę przy tej rozdzielczości aż nad to, więc bardziej w grę wchodzi FHD. Gram głównie w Diablo 4, czasami w fornite,cs, wiedźmin itd.

 

 

Laptopa posiadam Legion 5 .

 

Pierwsze co mi wpadło w oko to ten monitor.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez Volhir

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli chodzi o modele w okolicach 24" Full HD to model, który podałeś jest całkiem dobry. Możesz jeszcze zastanowić się nad tańszym monitorem AOC 24G2SAE/BK. Ma synchronizację NVIDIA® G-SYNC®, większą jasność 350 cd/m², większy kontrast statyczny 3 000:1 i matrycę VA.

 

Jeśli będziesz myślał o większym monitorze to możesz zerknąć na Dell G2724D, który moim zdaniem jest udanym modelem. Niestety jego cena to 1 399 zł.

Edytowane przez tapczan2
Volhir
komentarz
komentarz
Jeśli chodzi o modele w okolicach 24" Full HD to model, który podałeś jest całkiem dobry. Możesz jeszcze zastanowić się nad tańszym monitorem AOC 24G2SAE/BK. Ma synchronizację NVIDIA G-SYNC, większą jasność 350 cd/m², większy kontrast statyczny 3 000:1 i matrycę VA.
 
Jeśli będziesz myślał o większym monitorze to możesz zerknąć na Dell G2724D, który moim zdaniem jest udanym modelem. Niestety jego cena to 1 399 zł.

Hmm rozumiem.. a co myślisz o modelu LG 27GR75Q-B?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tapczan2
komentarz
komentarz
24 minuty temu, Volhir napisał:

Hmm rozumiem.. a co myślisz o modelu LG 27GR75Q-B?

Osobiście wybrał bym model Dell (większa jasność, Certyfikat Display HDR 400). W testach mierzony kontrast tego ekranu wynosi około 1400:1.

Volhir
komentarz
komentarz

Wziąłem tego Della G2724D 20fadd528a51044de4e0e41740693f87.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
awe
komentarz
komentarz

@Volhir I jak zadowolony z monitora? Tez bardzo sie nastawilem na ta firme, ale szybko odeslalem model Dell G2422HS, obraz byl fatalny.

Volhir
komentarz
komentarz
[mention=134124]Volhir[/mention] I jak zadowolony z monitora? Tez bardzo sie nastawilem na ta firme, ale szybko odeslalem model Dell G2422HS, obraz byl fatalny.

Jestem zadowolony ;) mam go podłączonego przez DP->USB-C i robi robotę. Nie musiałem go ustawiać za bardzo bo na ustawieniach standardowych jest dobrze skonfigurowany.2ff1c67eed77a29106e9cdd869302389.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.