x-kom hosting

Gtx 1060 6GB, Intel i7 4770, 16GB RAM GoodRam

Muchol
utworzono
utworzono

Elos, na ile wycenialibyście taki zestawik:

 

Gtx 1060 6GB Palit Jetstream 

Intel i7 4770 

AsRock H81M 

Adata SU650 240GB

Napęd Asus DRW-24F1ST E-Green

Zalman Z3PLUS z dodatkowym fabrycznym wentylatorem na przód 

GoodRam Play Szare 8GB 1600MHz dwie kości 

Silentium pc vero l2 vbronze 500w 

Silentium PC Grandis 2 

 

Wszystko w fajnym stanie, na grafice ściągnięta jedynie plomba tuż po upływie gwarancji w celu wymienienia pasty.

Osobiście przeglądałem archiwum allegro po ile poszczególne części się sprzedawały i doszedłem do kwoty ~ 1400zł.

Myślałem o wystawieniu zestawu na początek za 1100-1200zł, za ile wy byście pogonili? :) 

I jeszcze dwa pytanka. Czy sprzedaż dysku, w tym wypadku SSD to jest dobry pomysł? Nie martwić się o swoje dane? Z tego co pamiętam zawsze miałem tam tylko system i jakieś programy. Oraz czy przy wysyłce należałoby wymontować grafikę oraz chłodzenie CPU?

adijedi
komentarz
komentarz

Wrzuć post do działu sprzedam

  • popatrz wątki na forum, bo z tego co widziałem, niektórzy właśnie chcą jakieś tańsze komponenty, więc zawsze możesz taki wpis znaleźć i coś zaproponować
  • Porób zdjęcia, daj opis, przy okazji wyczyść pc ;) z dysku też, możesz go pozostawić (jeśli faktycznie jest stan windowsa na czysto)
  • Ustaw zatem cenę, którą widziałeś w allegro z opcją negocjacji, ktoś może akurat potrzebować za mniejszy budżet, będzie się zastanawiać nad innym buildem, więc zawsze jest opcja na jakieś negocjaje
  • Jeśli wysyłasz już to w pudłach dobrze zabezpieczonym streczem, folią bąbelkową, gpu do pudła.
  • Dziękuję 1
Muchol
komentarz
komentarz

Wystawię na jakimś allegro aka OLX, nie chce mi się czytać głupich komentarzy które pewnie by się tutaj pojawiły :). A ostatni post z działu kupię jest z grudnia 2021r :D.

Zacznę od ceny 1200zł i zobaczymy jak będzie z zainteresowaniem ;). Dzięki czyli kartę wymontuję a reszta zostaje w budzie wypełnionej bąbelkami tudzież jakimiś gazetami nawet, mam jeszcze morelowe bomble to nawet nimi szczelnie wypełnię budę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.