x-kom hosting

Torrent nie wysyła się na inny komputer

gregorjan
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam torrenta pobranego w 100% (z publicznych trackerów) i chciałem go wysłać za pomocą qBittorrent na inny komputer kolegi. Ma ten sam program, ale innego dostawcę i router. Dodałem mu ten torrent w programie i na liście partnerów (peerów) mój adres IP pojawia się, ale tylko na chwilę przy włączeniu torrenta/programu. U mnie też jego IP tylko czasem się pojawia, ale nie ma stałego połączenia i wysyłania. 

Mamy w programie ustawiony ten sam port, łączenie przez TCP i qTP i włączone upnp, natomiast u niego w routerze upnp jest włączone a u mnie chyba włączone. Używając np https://portchecker.co/check-it pokazuje nam obydwu, że port jest zamknięty, ale inne torrenty u nas pobierają się chyba normalnie (np LibreOffice czy ubuntu z pełną prędkością). Nic się też nie zmienia, gdy wyłączam u siebie antywirusa a u niego Defendera.

Co może być przyczyną?

Edytowane przez gregorjan

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.