x-kom hosting

FSR 3 i FMF.. kiedy ?

InverShaRingan
utworzono
utworzono

Ogólnie moim zdaniem, wprowadzanie nowej odsłony FSR 3 i Fluid Motion Frame, do gier których i tak mało osób gra, mia się z celem. 

 

Gdyby dodali to na premierę Phantom Liberty, było by o tym głośno i faktycznie zdecydowana większość graczy mogła by sobie to przetestować.

 

No i tu moje pytanie, bo odkąd zapowiedzieli FSR 3 i FMF, to pojawiło się to w dwóch mało oczekiwanych grach a i nawet tam działa to średnio. I póki co zupełna cisza, a nowe tytuły jak wychodzą, tak wciąż wychodzą bez FSR 3. 

 

 

Ja osobiście miałem okazję przetestować tylko na FinalFantasySpoken Demo a i tak nie bardzo byłem wstanie to odczuć, bo ta funkcja wymaga High Refresh rate monitor, a oczekiwałem że po ustawieniu Max detale z włączonym RT, będę mógł zablokować klatki  na 60fps i cieszyć się płynnie rozgrywką, ale niestety nie. 

 

Jaka jest wasza opinia na temat tego FSR 3 i FMF ?

leelareso
komentarz
komentarz
7 godzin temu, InverShaRingan napisał:

tytuły jak wychodzą, tak wciąż wychodzą bez FSR 3. 

Bo mało producentów robi współpracę z amd i jakościowo obraz jest gorszy niż w takim dlss

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.