x-kom hosting

Rx 6700 xt

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Sławomir ,
tihomax4
utworzono
utworzono

Ktoś ma może namiar na jakąś dobrą promocję na tą kartę?

Sławomir
komentarz
komentarz

Zależy co masz na myśli "dobra promocja".

Wersję 2 wentylatorowe są w okolicach 1500zł, i wątpię żeby zeszły do kwoty rtx 3060.

tihomax4
komentarz
komentarz

Zaspałem np na promocje na morele za 1399 zł. Tak pytam może gdzieś jest podobna.

Sławomir
komentarz
komentarz

nie wiem jaka tam była, obecnie 2 wentylatorowe są w granicach 1500zł..

 

https://www.ceneo.pl/127570818

 

https://www.ceneo.pl/127570986

Jak chcesz coś taniej, to musisz śledzić rynek i polować na okazje

Sławomir
komentarz
komentarz

Nic wyszukanego, ale zmieści się do wszystkiego

obraz.thumb.png.a8d6b7c215fe6d71fb9b4f9babfa1a8f.png

Bez podkręcania temperatury nawet znośne.

  • Dziękuję 1
tihomax4
komentarz
komentarz

A który z tych Rx 6700 xt w podobnej cenie najlepiej się sprawuje? Ja szukam czegoś żeby doczekać do nowej serii z nvidii. Ale tak żeby miało więcej niż 8gb ramu. Te karty wydają się mi najbardziej rozsądną opcją.

  • Rekomendowana odpowiedź
Sławomir
komentarz
komentarz

Te temperatury nie aż tak wysokie, a skoro ma robić jako przejściowa karta, to ja bym tutaj zbytnio nie szalał..

Jak nie jesteś jakimś maniakiem ciszy, to nie powinno ci zbytnio przeszkadzać.

najlepiej byłoby upolować wersję 3 wentylatorową.- większe chłodzenie= lepsze odprowadzanie ciepła.

  • Dziękuję 1
tihomax4
komentarz
komentarz

No karta będzie służyć rok może dwa, i potem pojdzie na sprzedaż albo zastapi  gtx1060 w słabszym komputerze. 3 wentylatory to kilka stówek więcej i faktycznie nie ma chyba sensu. Dzięki za pomoc. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.