x-kom hosting

Pomocy czarny ekran na monitorze

Olaf Konkol
utworzono
utworzono

Witam kupiłem płytę główną ashrock asus h81m-vg4 po podłączeniu grafiki HDMI do karty graficznej GTX 1050 ti brak obrazu myszka świeci i klawiatura też była wyjmowana bateria bios na jedną minutę nic nie dało też był wyjmowany ram i po wyjęciu ram i po włączeniu  komputer nawet nie pika i po włożeniu ram dalej nie ma obrazu 

Mogeto
komentarz
komentarz

Jaka to dokładnie wersja 1050Ti?

Jaki procesor? Komputer wcześniej działał bez karty graficznej? Czy składasz go teraz od zera?

Olaf Konkol
komentarz
komentarz

Mam gtx 1050ti gigabyte bez dodatkowego zasilania a procesor mam i5 4400 nie komputer nie składam od zera wymieniam płytę główną na lepszą generację 

Czy ktoś mi pomoże 

Mogeto
komentarz
komentarz

Nie ma takiego procesora jak i5 4400. Podaj konkretny model, bo w tym wypadku to dość istotne. To jest i5 4460 czy inny?

Olaf Konkol
komentarz
komentarz

Pomyliłem się i5 4440 bo szybko pisałem 

Mogeto
komentarz
komentarz

i5 4440 na tej płycie głównej obsługiwany jest od biosu startowego, czyli to nie jest kwestia za starego biosu.

A gdy wyjmiesz GTX1050Ti z komputera i podłączysz monitor pod płytę główną, to daje obraz?

Olaf Konkol
komentarz
komentarz

Nie wiem i mam problem nie mam kabla VGA a tylko te wejście jest na płycie  a mam tylko kabel HDMI a da się to jakos obejść 

A gdy wkładam GTX 1050ti czy wyjmuje go dalej świeci klawiatura i mysz 

A ten GTX 1050ti powinien normalnie działać

Mogeto
komentarz
komentarz

Trzeba ustalić czy ten komputer w ogóle się włączy bez karty graficznej. W ten sposób sprawdzisz czy płyta główna jest sprawna.

Kombinuj przewód VGA z piwnicy, od sąsiada czy skądkolwiek i testuj komputer bez karty graficznej, czyli podłączając monitor pod płytę główną. Musi dać obraz.

Olaf Konkol
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany po dokupieniu kabla VGA komputer się uruchamia i daje obraz a karta graficzna po przestawieniu w biosie opcji też działa 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.