x-kom hosting

Dziwne trzeszczenie z komputera

Lucas9510
utworzono
utworzono

Witam, od paru miesięcy posiadam nowy komputer i zacząłem słyszeć dziwne trzeszczenie dochodzące z wnętrza obudowy głównie w momentach startu systemu i pobierania gier np na steamie, ostatnio sobie pobierałem PUBGA i przy pobieraniu komputer potwornie trzeszczał, wyczyszczenie go porządnie nic nie dało, wszystko mam dobrze podłączone i czyste, podzespoły mam nowe i nie widać przynajmniej gołym okiem by były jakieś uszkodzenia mechaniczne na częściach komputera, mam internet światłowodowy ale nie wiem czy moze mieć to jakiekolwiek powiązanie z tym trzeszczeniem, przy graniu w wymagające gry nie trzeszczy, głównie przy starcie systemu właśnie a szczególnie przy pobieraniu większych plików czy gier. Nie mogę zlokalizować źródła trzeszczenia ale wydaje mi się że jest to gdzieś w okolicach dysku twardego

leelareso
komentarz
komentarz

nagraj dźwięk najlepiej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.