x-kom hosting

Tania drukarka do sporadycznego druku (wifi)

Osiak
utworzono
utworzono

Jaką tanią drukarkę wybrać?
- Koniecznie druk po wifi
- mało będę drukował, sporadycznie, ok. 2x w miesiącu
- tania w eksploatacji
- wystarczy mi druk cz-b

Canon TS3350 będzie dobry?

Gawel
komentarz
komentarz

Jak ci wystarczy mono i sporadyczne drukowanie to szukaj laser mono. Może stać miesiącami wyłączona i będzie drukować

Osiak
komentarz
komentarz

Jaką konkretniej proponujesz? Widziałem, że HP wymaga oryginalnych tonerów, co jest pewnie droższe w eksploatacji... I same w sobie są pod 400 zł. 

Gawel
komentarz
komentarz

Ja mam starego HP kolor, drukuje bardzo mało. Siedzą jeszcze oryginalne tonery kolor, data instalacji 2015 rok. Czarny wymieniałem na zamiennik. Nie wiem czy nowe drukarki przyjmą zamienniki. Jedyny minus to wielkośc samej drukarki, jest olbrzymia. Ale siedzi pod biurkiem przykryta folią i wyłączona. Skaner jest oddzielny schowany w szufladzie. Mi coś takiego wystarczy

tapczan2
komentarz
komentarz

Tania drukarka nie będzie tania w eksploatacji. Albo tania drukarka droga w eksploatacji albo droga drukarka tania w eksploatacji. Druga sprawa to przy sporadycznym druku w atramentowym modelu będzie prawdopodobieństwo zasychania tuszu.

Moim zdaniem warto zastanowić się nad Brother HL.

Osiak
komentarz
komentarz

Pantum P2500W będzie dobre? Mam opcję kupić za 302 zł nowy.

magic
komentarz
komentarz

@Osiak E tam. Mam HP 2130 i cały czas jadę na zamiennikach. Kupuje zawsze o maksymalnej pojemności tam, gdzie są najtańsze. Wujek google mi pomaga w wyborze:D.

Osiak
komentarz
komentarz

Ponoć HP ma problemy z wifi, kupiłem już tego Pantuma, dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.