x-kom hosting

Modele laptopów z najlepszymi wbudowanymi głośnikami

Arisu
utworzono
utworzono

Hej wszystkim :)

 

Na wstępie proszę, żebyście mi wybaczyli jeśli piszę w niewłaściwym dziale, nie jestem ogarnięta w tych sprawach za bardzo i dopiero się tutaj zarejestrowałam :)

Nie mam się kogo poradzić w kwestii nowego laptopa, którego muszę zakupić, a że pracuję zdalnie i prowadzę videokonferencje, potrzebuję sprzętu z dobrymi wgranymi głośnikami, o ile taki istnieje :D Teraz mam Acera i gdybym nie miała zewnętrznych, nic bym nie słyszała chyba, dźwięk jest tak marny... Znacie firmę i jakieś modele lapków z dobrymi głośnikami? Co do zewnętrznych, zraziłam się, bo niedawno kupiłam i zaczęły palić mi lapka jakimś cudem, zatem wolę nie ryzykować, że mi z nowym sprzętem zrobi to samo :/ Niby są jeszcze głośniki bezprzewodowe, ale nie można się bez tego obejść? Przy okazji fajnie by było gdyby sprzęt był w miarę szybki i z dobrą kamerą, mikrofonem, pamięcią, no ale to chyba wszystkie nowsze laptopy spełniają podstawowe normy? Nie znam się za bardzo niestety. W każdym razie, ważne żeby był ok i w rozsądnej cenie. Mój Acer wszystko miał na miejscu oprócz tych nieszczęsnych głośników. Byłabym wdzięczna jeśli poradzilibyście mi coś, muszę się spieszyć, bo mój stary sprzęt mi szwankuje i już jest do wymianki.

 

Pozdrawiam :) 

anioł2009
komentarz
komentarz

Temat rzeka i bardzo ciężko obecnie coś dobrać jako że laptopy głównie opierają się na tych samych lub podobnych zintegrowanych układach dzwiękowych. Większość posiada także głośniki o mocy 2W max. 

Bardzo dobrymi opiniami jeśli chodzi o audio cieszą się makbooki ale wiadomo - cena.

 

Może sprawdź ofertę Hyperbooka ? Ich kadłubki są wyposażone w japońskie głośniki Onkyo  i układ technologię sound blaster cinema.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.