x-kom hosting

Problem z klawiaturą w laptopie Dell G5 5587

Użytkownik1410
utworzono
utworzono

Cześć,

posiadam laptopa Dell g5 5587. Od dłuższego czasu (kilka miesięcy) zmagam się z problemem "przerywajacej" klawiatury, zwłaszcza w jej środkowej części - klawisze a,s,d,f,g,h,j.... Problem polega na tym, że wskazane klawisze (czasami zdarza się, że z innej części klawiatury, np. enter na klawiaturze numerycznej) nie łączą przez kilka sekund. Ostatnio nawet do 10 sekund. By po chwili wszystkie zaczęły działać. Czyściłem je, reinstalowałem sterowniki od klawiatury, ale problem występuje cały czas. Czy jest możliwość zrobienia jeszcze czegoś, czy to już problem mechaniczny/płyta główna?

Pozdrawiam!

Anawa
komentarz
komentarz

W jaki sposób czyściłeś klawisze?

 

Zewnętrzna klawiatura bezprzewodowa nie wchodzi w grę?

Użytkownik1410
komentarz
komentarz

@Anawa  Wyciągnąłem plastiki i po prostu czyściłem to co się znajduje pod nimi (sprężonym powietrzem). Nie wydaje mi się, aby problem tkwił w zabrudzeniu, bo przerwy w działaniu są zbyt, hmm równomierne. Jak jeden klawisz przestanie działać to wiem, że inne z "grupy psujących się" też nie działają, by w tym samym czasie, po kilku sekundach zacząć znowu działać.

Wolę pracować na klawiaturze komputerowej, ale oczywiście jeśli problem będzie się pogłębiał to będę zmuszony do zewnętrznej klawiatury.

 

Nie wspomniałem wcześniej - laptop ma ponad 4 lata, aczkolwiek do tej pory wszystko było idealnie. Jedynie wymieniałem baterię.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.