x-kom hosting

Problem z częstym samoistnym wyłączaniem się komputera (Trojan:Win64/XMRig.CCAN!MTB)

Aviq
utworzono
utworzono

 Problem z Trojan:Win64/XMRig.CCAN!MTB w win defenderOstatnio napotkałem problem z nie możliwością usunięcia tego Wirusa przez Windows defendera. Jak próbowałem innych antywirusów skanując cały komputer to znajdywały inne problemy ale nie ten. Gdy chce sprawdzić ścieżkę do tego pliku to jedyne co mi sie pokazuje to process: pid:2200,ProcessStart:133440402696811337 a nie ścieżka. Od tamtego momentu wykrycia regularnie dostaje blue screeny albo komputer sam sie resetuje bez niczego. nie jestem w stanie ani zlokalizować ani usunąć problemu. wie ktoś co.

image.png

image.png

Bromidum
komentarz
komentarz

Wykonaj skan RogueKiller Anti Malware   - https://www.adlice.com/roguekiller/#alt_download 

Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania). 
 

Następnie załącz wymagane logi FRST jak w każdym innym temacie. ;) 

Aviq
komentarz
komentarz (edytowane)

tak

  • Co? 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.