x-kom hosting

Monitor do gier/pracy + uchwyt ścienny

gzaxx
utworzono
utworzono

Hej,

 

szukam drugiego monitora (pierwszy to Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34") do maks 27". Chciałbym go móc zawiesić na uchwycie ściennym. Na czym mi zależy to, żeby móc ten monitor dość swobodnie przemieszczać (mieć go nad lub obok pierwszego) i używać czasem jako pivota.

 

Uchwyt może być tylko ścienny ze względu na biurko na zamówienie, do którego nie pasują uchwyty biurkowe.

 

Z góry dziękuję

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Hej, 

 

Jaki masz budżet, który możesz przeznaczyć na nowy monitor wraz z uchwytem? 

gzaxx
komentarz
komentarz

Tak maksymalnie do 2000zł.

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Zobacz model LG Ultragear 27GP850P NanoIPS HDR za 1 489 zł. Ciekawy model na matrycy nanoIPS.

Edytowane przez tapczan2
  • Dobra wypowiedź 1
  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Zacznę w takim razie od monitora, bo to trochę bardziej złożona sprawa. 

 

Ja szedłbym w stornę G2724D - to stosunkowo świeży model od Della, ale jego pomiary co najmniej imponujące. W testach zaufanych redakcji może pochwalić się kontrastem, który wynosi około 1400:1. W przypadku matryc IPS jest to wartość bardzo wysoka, a przy tym sam panel nie smuży.  Np. LG, który został podrzucony wyżej legitymuje się wartościami około 850:1. 

 

Z ciekawostek, to jest tutaj też oficjalne wsparcie dla synchronizacji od zielonych ;)

 

Uchwyt - standardowa ścienna gazówka od ART, czyli ART L-12GW. Dell waży wraz z podstawą niecałe 4 kg, a ART jest w stanie stabilnie utrzymać panel, który waży około 6. 

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
gzaxx
komentarz
komentarz

Dzięki za propozycję, oba monitory wyglądają dobrze.

 

Odnośnie uchwytu, czy on mi zapewni możliwość przemieszczania monitora tak jak na zdjęciu - chciałbym dowolnie móc umieścić monitor w tych rejonach zaznaczonych przez czarne kwadraty?

1700648580708.jpg

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

To jedna z tych sytuacji, w których bez przymierzenia tego na żywym przykładzie, nie da się kompletnie nic powiedzieć. 
Zamówiłbym ten uchwyt, przymierzyłbym go do stanowiska i jeśli nie będzie pasować, to zawsze możesz skorzystać z regulaminowego zwrotu. 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.