x-kom hosting

Wiatrak w zasilaczu jest dość głośny

KubuLoseK
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem od pewnego czasu wiatrak w zasilaczu jest dość głośno chodzi problemw tym ze często po pewnym czasie sie uspokaja lecz martwie się co moze z nim być nie tak wyczyściłem go z brudu i dalej jest to samo czy to łożyska idzie to jakoś samemu ogarnąc czy lepeij kupic nowy ?Pytam teraz bo zbliża się black friday i moze uda się coś wychaczyć .

Zasilacz to Corsair cx 600

 

adijedi
komentarz
komentarz

Zasilacz to jeden z ważniejszych komponentów pc, jeśli ma już parę lat, jest wysłużony i daje takie oznaki jak terkotanie - a rozebranie go, wyczyszczenie z łożyskami nic nie da - to dobry czas na zakup bo jest okres promocji i wyprzedaży. Ten i tak używany bez gwaracji byłby wart ok 130 - 150 zł przy sprawności. W tej sytuacji oddaj jakiemuś znajomemu, co się bawi elektroniką ewentualnie jakiś elektrozłom bo szkoda zachodu.

Kup sobie jakiś porządny z certyfikatem min 80+ bronze lub wyżej z większym zapasem mocy.

Ps. Też miałem kiedyś korsarza, służył mi długie lata.

KubuLoseK
komentarz
komentarz

@adijedi A polecił byś jakiś tak miedzy 200-300 ziko 

 

adijedi
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.