x-kom hosting

Pomoc w wybraniu monitora do gier

black22_pl
utworzono
utworzono

Witam, nie wiem co wybrać, czy mógłby mi ktoś doradzić? Monitor iiyama G-Master G2770QSU-B1 Red Eagle czy Monitor Gigabyte G27Q
czy może Monitor LG UltraGear 27GN800P-B czym one sie różną .

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Hej, 

 

Różnią się tak naprawdę detalami, ale jeśli mam być w 100% szczery, to są już trochę "przestarzałe". No i warto zaznaczyć, że dobry monitor to nie tylko wzorowy panel, ale też funkcjonalna podstawa. 

 

Spośród tego co podesłałeś najbezpieczniejszym wyborem jest G27Q, ale zwróć uwagę, że ten monitor ma olbrzymie wewnętrzne ramki - nie wygląda to zbyt estetycznie i może nieco irytować w codziennym użytkowniku. 

 

Jeśli szukasz w tym momencie wzorowego WQHD, to Dell G2724D to monitor bez większej konurencji jeśli mówimy o WQHD i 144Hz za mniej niż 1500 zł.
Mierzony kontrast tego panelu wynosi jakieś 1400:1 co jest dosłownie wzorem do naśladowania. Podstawa jest kompaktowa, ale pozwala na regulację góra - dół. Warto zazanczyć, że w tej cenie jest jeszcze oficjalna certyfikacja G-sync.  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.