x-kom hosting

Problem ze sterownikami AMD Radeon RX6600

pracownik123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam bardzo denerwujący problem z cudowną kartą graficzną AMD. Mianowicie średnio ok 10x na tydzień czy to w grach czy to oglądając youtube gasną mi ekrany mam czarny obraz muszę resetować komputer. Jak odpalę go od nowa to ekran drugi mi nie działa a na głównym mam ze 165 Hz na 1Hz i muszę ponownie zainstalować sterowniki amd po instalacji i restarcie wszystko wraca do normy... Można zaradzić, bo jest to strasznie denerwujące



image.png.ce71dc761cabca4141ddf032ba26b790.png


 

i5  13500

b760 gaminx x ddr4

amd radeon rx6600

xfx 550w

adijedi
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej, niestety mam ten sam problem w lapku, wówczas na taki czarny ekran musze na sekundę przymknąć klapę, a co do pc, bo w kompie też mam radeona z tej serii;

  • zainstaluj display driver unistaller
  • odinstaluj sterowniki i wyczyść wszystkie pliki z tym związane
  • po restarcie pc ściągnij najnowsze sterowniki
  • Dziękuję 1
Mogeto
komentarz
komentarz

Możliwe, że Windows Update sam pobiera i nadpisuje sterownik. W ustawieniach sieci zaznacz "Połączenie taryfowe" wtedy nie będzie sam pobierał aktualizacji.

Damian22w
komentarz
komentarz

Hejo miałem dzis ten sam problem, w trybie awaryjnym poprzez ddu odinstaluj sterownik i zainstaluj na nowo, mi pomogło, ciekawe na jak długo :) 

  • Dobra wypowiedź 1
pracownik123
komentarz
komentarz

Witam, wszystko z powyższych zrobiłem, ale nadal jest to samo. Co z nimi w tym amd jest nie tak?

adijedi
komentarz
komentarz

czyli coś nie tak, wydaje mi się, że konflikt może być przy czyszczeniu sterowników a przecież masz jeszcze iGPU intela, spróbuj z tym DDU tutaj a dwa: wgraj wszelkie chipsety wg tego filmiku:

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.