x-kom hosting

radeon 9800 pro

Gość
komentarz
komentarz

Badziew w dodatku bez wyjsc DVI odradzam i 128 mb ddr2 ! nie kupuj kart z ddr2 tylko z gddr3/4

webber
komentarz
komentarz

9800 Pro jest ok, ale firma w tym przypadku nienajlepsza (podobno sporo Medionów pada).

Bar33t
komentarz
komentarz

Kupuj tego Radka 9800 Pro od Sapphire ;) . Na tej karcie pograsz komfortowo w sporo naprawde wymagajacych gierek np. Far Cry, Oblivion, HL2, Doom 3 itd. ;) . Za 100 zł naprawde warto ja kupic ;)

elvis197
komentarz
komentarz
Kupuj tego Radka 9800 Pro od Sapphire ;) . Na tej karcie pograsz komfortowo w sporo naprawde wymagajacych gierek np. Far Cry, Oblivion, HL2, Doom 3 itd. ;) . Za 100 zł naprawde warto ja kupic ;)

a nie da sie cos tanszego i zalezalo by mi zeby pograc w calla 2 i pesa 2008 na 9250 pogram w pesa na minimalnych ale sie przycina procka mam 1.4 GHZ durona ram 1 GB plyta gigabyte k7 vta 3 v3 moze nawet byc karta co spowalnia ja procek o 15 %

Bar33t
komentarz
komentarz

Możesz tez kupic 9600XT 256MB (na allegro są za ok. 70-90 zł), ale karta bedzie niestety dużo słabsza od 9800 Pro ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
a nie da sie cos tanszego
moze nawet byc karta co spowalnia ja procek o 15 %

Ciekawi mnie, jakim cudem chcesz mieć kartę tańszą od R9800 Pro, ale od niego szybszą :P Możesz poszukać na allegro "poprzednika" 9800 Pro, czyli 9700 Pro, ale na dużo niższe ceny bym nie liczył. No i 9700 Pro jest troszkę wolniejszy od 9800 Pro.

elvis197
komentarz
komentarz
Ciekawi mnie, jakim cudem chcesz mieć kartę tańszą od R9800 Pro, ale od niego szybszą :P Możesz poszukać na allegro "poprzednika" 9800 Pro, czyli 9700 Pro, ale na dużo niższe ceny bym nie liczył. No i 9700 Pro jest troszkę wolniejszy od 9800 Pro.

a pogram w call i pesa 2008 bez scinki na low

kaiy
komentarz
komentarz

W CoD2 na low grałem na starym 9800pro, na 9700 nie wiem jak będzie.

Machur
komentarz
komentarz

nie ma sensu tanszej brac. zobaczysz, dobrze zrobisz jak wezmiesz 9800pro

swiatek94
komentarz
komentarz

w Coda 2 zagrasz nawet na Medium bo sam mam Takiego radka w Starym Kompie i Cod mi śmiga nawet cod 4 działa na medium co było dla mnie zaskoczeniem a w pes też ci pójdzie nawet na medium przy 1gb ram ja bym jednak kupił 9800PRO

elvis197
komentarz
komentarz
w Coda 2 zagrasz nawet na Medium bo sam mam Takiego radka w Starym Kompie i Cod mi śmiga nawet cod 4 działa na medium co było dla mnie zaskoczeniem a w pes też ci pójdzie nawet na medium przy 1gb ram ja bym jednak kupił 9800PRO

ale podaj mi linka do tego 9800 pro na agp

FrogsterPL
komentarz
komentarz

bastard podał dobry link.

WolfiK
komentarz
komentarz

Proponuję zamiast radeona 9800pro kupić Geforce 6600. Karty porównywalne (wydajność, cena) aczkolwiek nowszy silnik 6600 oraz obsługa shaderów 2.0 sprawia, że to właśnie ją opłaca się kupić bardziej.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

9800 Pro, o ile mi wiadomo, jest wydajniejszy od 6600. Pewnie się zaraz ktoś odezwie, że 6600 można podkręcić - fakt, tylko że 9800 Pro podobno też się przyzwoicie podkręca, osiągnięcie taktowań 9800 XT nie powinno stanowić wielkiego problemu... Jak już, to lepiej poszukać taniego 6600 GT...

Machur
komentarz
komentarz

6600 i 9800pro to mniej wiecej to samo. nawet tyle samo pkt. w 3dmarku 2003. ja tam zawsze wolalem geforce wiec mialem 6600 i bardzo dobrze sie spisywala.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.