x-kom hosting

Dell g15 rtx 4060, i7 13650hx czy rog strix g16 rtx4070, i5 13450hx

PavvSon
utworzono
utworzono

Witam jak w temacie , laptop będzie służyć głównie do grania FPS takich jak cs czy cod czasami fifa i inne , zabawa w Photoshopie edycja wideo lecz rzadziej i do codziennego użytku i pracy biurowej w domu . Zalezy mi na jak najlepszym całokształcie oraz matrycy jak najlepszej a także jak wiadomo wydajności :)

 

https://azerty.nl/product/asus-rog-strix-g16-g614ji-n3220w-laptop/6140538?channable=03beb0736b750036313430353338b0&utm_source=google&utm_medium=organicshopping

 

Czy

 

https://www.dell.com/nl-nl/shop/game-laptops/g15-gaming-laptop/spd/g-series-15-5530-laptop/cn22219?view=configurations

 

Któryepiej wybrać ? Oba w podobnej cenie w przecenie na Black Friday

anioł2009
komentarz
komentarz

Na della bym nawet nie splunął ... rog g15 jest o wiele lepszym wyborem choćby ze względu na kartę... dell ma 4060 a asus 4070 w 175w wydaniu. 

anioł2009
komentarz
komentarz

@PavvSon nadal rog strix..karta o wiele wydajniejsza

iSkuL
komentarz
komentarz

@anioł2009 czy w tym zestawieniu i5 który dodatkowo ma obniżone zegary nie będzie wąskim gardłem dla karty graficznej, która dodatkowo ma 175W? Jak dla mnie może to być trochę nieopłacalny setup, ale być może się mylę.

anioł2009
komentarz
komentarz

Do tego gpu spokojnie. To wersja HX procesora a więc topowa seria mobilnych cpu...Z boostem do prawie 160W ogarnie tą kartę.

iSkuL
komentarz
komentarz

Oou, no to w takim razie całkiem ciekawe opcje.

anioł2009
komentarz
komentarz

Asus to najoptymalniejsza oferta, skoro lapek do grania to wybieramy najmocniejsze gpu.. Bo co nam po mocnym cpu jak słabe gpu będzie wąskim gardłem w grach. :) 

 

Poza tym cenowo - tam 5700zł wychodzi...u nas koło 10k :E 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.