x-kom hosting

porownanie procesorow

shadowfiend11
utworzono
utworzono

Hej... jestem tu nowy i chciałem zapytać Was czy jest gdzies jakas strona (wiarygodna i obiektywna) gdzie moge porownac sobie wydajnosc wszystkich procesorow? chciałbym zlozyc sobie niedlugo komputer, glownie pod cs2... z racji tego ze w csie kazda klatka sie liczy to chcialbym porownac

ryzen 9 5950x

ryzen 5 7600

ryzen 5 5800x

intel 13600k

13600kf

12600k

zastanawiam sie ktory bedzie najlepszy do csa, nie ukrywam ze cena tez jest wazna, chociaz zdaje sobie sprawe z tego ze ten pierwszy jest strasznie drogi ale w csgo byl prawdziwym potworem jesli chodzi o fpsy ... moge kupic procesor kosztem troche goreszej grafiki, tak jak wspomnialem, komputer bedzie tylko i wylacznie pod cs2

shadowfiend11
komentarz
komentarz

A może jest coś jeszcze wartego uwagi jeżeli chodzi o Intela bądź AMD ? Te procesory gdzieś najbardziej rzuciły mi się w oczy z tego względu że bardzo dużo osób wykorzystuje je w swoich kompach właśnie do csa

Mogeto
komentarz
komentarz

Jeśli planujesz budżetową jednostkę, taką poniżej 4tys - składałbym na R5 5600. Jeżeli będzie to droższy komputer, to R5 7600/R5 7500F. W przypadku topowej konfiguracji można iść w R7 7800X3D. Nie wiem co planujesz, bo nie zdradziłeś szczegółów.

shadowfiend11
komentarz
komentarz

Będzie to komputer pod cs2, więc na pewno procesor kosztem grafiki, załóżmy że 4-5k... Nie zależy mi na karcie, będzie używana i wystarczająca do csa

shadowfiend11
komentarz
komentarz

spoko propozycja ale nie jest mi potrzebna karta za 2k :) chce kupic kompa z bardzo wydajnym prockiem kosztem grafiki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.