x-kom hosting

Problem z kartą graficzną

gregciu
utworzono
utworzono

Witam, miesiąc temu kupiłem rtx 3060 12gb i na początku banglało jak talala lecz po jakimś tam czasie zaczęły pojawiać się kwadraciki jak na załączniku.
Mam najnowsze sterowniczki do tej karty monitor dziala jak talala kabelek displayport tez bangla, swiezo kupiony.
Nie kopie kryptowalut. Tylko i wyłącznie gram na tym ów komputerze.
Dodam też, że częściej ów kwadratiren pojawia sie na przeglądarce.

Pozdrawiam i całuję w czółko.
gregciu

asd.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

coś tam słyszałem, że to jakiś problem ze sterownikami nvidi. Jeżeli to tylko występuje w przeglądarce.

gregciu
komentarz
komentarz

@leelareso  ok dzięki za szybką odpowiedź <3
myślałem że to tylko coś z moją kartą się coś stało.

Scaren
komentarz
komentarz (edytowane)

Z jakiej przeglądarki korzystasz, i czy tylko w przeglądarce to występuje ?

gregciu
komentarz
komentarz

@Scaren z opery gx i tak tylko w przegladarce

leelareso
komentarz
komentarz

@gregciu Możesz spróbować starsze sterowniki wgrać od gpu i zobaczyć czy pomoże. Tylko odinstaluj poprzednie przez program DDU i wyłącz auto aktualizacje w tym programie by windows sam ci ich nie pobierał.

gregciu
komentarz
komentarz

Generalnie nie wiem co zrobilem ale odinstalowalem sterowniki i pobralem na nowo i jak narazie brak tych kwadracikow. 

leelareso
komentarz
komentarz

może w między czasie wyszedł jakiś fix :D

gregciu
komentarz
komentarz

powiem tak usunalem sterowniki w menedżerze urządzeń potem pobralem na nowo i jakos dziala nie wyskakuje mi nic
 

leelareso
komentarz
komentarz

Ważne że działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.