x-kom hosting

LG UltraGear 27GN800P

Akindusx
utworzono
utworzono

Witam, właśnie zakupiłem monitorek LG UltraGear 27GN800P jednak nie mam oddzielnej karty graficznej i przestarzałą jednostkę, a dokładnie procek Intel 3.2GHz, 6 MB, BOX (BX80646I54570) z układem graficznym Intel HD Graphics 4600, czy taki monitor będzie poprawnie pracował ? Chodzi o 144 hz, oczywiście nie mam na myśli żadnych gier itd., jedynie net, YT itd.

Od kilkunastu lat jadę na Samsung SyncMaster 2343nw - 22 cale.

leelareso
komentarz
komentarz

Zależy po jakim kablu obsługuje to 144hz =) Zobacz w załączonej instrukcji. Jak pasuje z tym wejściem co masz na płycie pod integre to nie będzie problemu

Akindusx
komentarz
komentarz (edytowane)

W specyfikacji monitora są 2 wejścia HDMI i 1 wejście Display Port + dodany kabel display port, moja płyta główna ze zintegrowanym układem graficznym ma tylko jedno wejście HDMI, rozumiem, że kabla display port nie wepnę do HDMI więc jedyna opcja to adapter HDMI to Display Port ? 

 

EDIT: aha, tylko to są kable kierunkowe i działa jedynie z Display Port do HDMI, a z HDMI na display port nie działa ? Czyli jedynie karta graficzna z wejściem display port :/

Edytowane przez Akindusx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.