x-kom hosting

i7-9750h TAKTOWANIE

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
Antek125
utworzono
utworzono

Cześć mam do was pytanie czemu jak np. procesor nie jest obciążony tzn. wyświetlany jest tylko pulpit to procesor ma takty 4000mhz a gdy gram w war thunder to podczas rozgrywki mam 3300mhz-3600mhz a gdy będe w lobby tez war thunder'a to znow mam 4000mhz. Czyli moje pytanie jest następujace  czemu podczas wysokiego obciążenia takty są niskie a podczas małego obciążenia wysokie.

PS. Procesor nie dławi się z powodu temperatury a temperatury są na poziomie 88-95 stopni (95 stopni występuje chwilowo)

  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz
Teraz, Antek125 napisał:

PS. Procesor nie dławi się z powodu temperatury a temperatury są na poziomie 88-95 stopni (95 stopni występuje chwilowo)

To nie są prawidłowe temperatury.

Antek125
komentarz
komentarz

ale to jest cpu laptopowe a laptopowe cpu ma wiekszy prog temp niz stacjonarki i ten procek jest typowa grzałka tan throttlestop pokazuje ze limit jest ustawiony na 95 stopni

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.