x-kom hosting

Problem ze słuchawkami bluetooth

Nieworodek
utworzono
utworzono

Hej.
Dodawałem już podobny post, ale chyba wybrałem złą kategorię i nikomu się nie wyświetliło. Wrzucam tą samą treść jeszcze raz,, ponieważ problem wciąż jest. Z góry przepraszam jeśli wybrałem złą kategorię. 
 

Posiadam słuchawki Marshall Major 5 i od kiedy pamiętam, mam z nimi pewien problem. Przy podłączeniu do telefonu, czy komputera (przez bluetooth i kabel) działa jak należy, lecz przy odpaleniu niektórych gier, czy programów typu discord, ten dźwięk potrafi się nagle zniekształcić. Jest on wtedy jakby przytłumiony, głośny i "krzykliwy" w brzmieniu. Gdy to się dzieje to zmieniam urządzenia odtwarzania i nagrywania w ustawieniach w sposób chaotyczny, aż nagle ten dźwięk wróci do normy. Dodam też, że podczas tego gorszego dźwięku słychać ciągły szum. Po podłączeniu do komputera przez kabel problem również znika. Domyślam się, że może chodzić o moduł bluetooth w komputerze, aczkolwiek dokładnie ten sam problem występuje w starszym laptopie, oraz po podłączeniu zewnętrznego modułu bluetooth przez USB. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego? Największy problem jest w grach, gdzie takich ustawień nie da się zmienić.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.