x-kom hosting

"Piksele" pomimo nowej karty.

Krisel
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

na poczatku nie wiem czy to bedzie odpowiedni dział ale coz glowy moze nie strace :D

mam problem jak w temacie z "pikselami" chociaz nie wiem jak to okreslic dodam zdjecie i krotki filmik pogladawy na ktorym widac problem najpierw z prawej strony pozniej w lewym gornym w rogu, radze pauzowac gdyz trwa to doslownie milisekundy a no i prosze nie zwracac uwagi na stanowskiego badz pateca(na czyms musialem to uwiecznic) :D 

Karta RTX 3060Ti, natomiast problem wystepowal juz wczesniej przy starej karcie 1660Ti, i dodam, ze dzieje sie to na dwoch monitorach w trakcie pracy nie tylko na jednym. w grach nie ma zadnego problemu z grafika, wiec juz nie wiem w czym moze tkwic problem ;/ 

Dodam jeszcze, ze dzieje sie to tylko na yotubie gdy ogladam film w takim oknie lub tryb kinowy(nic sie nie dzieje na full screenie) i rowniez taka sama sytuacja na twitchu czyli drugi livestream

368396081_657695479765294_6351779206185847886_n.thumb.jpg.18270d37503ae963899e7493c8bb7484.jpg

 

Pentium320
komentarz
komentarz

Takie efekty jak dla mnie sugerują padającą kartę graficzną, konkretniej pamięci, ale skoro testowałeś na dwóch, to jest to co najmniej dziwne, chyba, że obie są niesprawne.

Spróbuj przeorać wszelkie sterowniki graficzne za pomocą DDU i zainstaluj je ponownie

Sprawdzałeś innym kablem do monitora?

Spróbuj wyłączyć w przeglądarce akcelerację sprzętową i zobacz, czy to coś zmieni. Sprawdzałeś na innej przeglądarce? Spróbuj, bez dodatkowych wtyczek jeśli używasz

Ogólnie, to jaka reszta sprzętu w komputerze? Jakie temperatury?

leelareso
komentarz
komentarz

Podaj też zasilacz

ogólnie to się dzieje tylko na tej przeglądarce czy na innych tak samo? W grach też jest ten problem?

kąkuter
komentarz
Krisel
komentarz
komentarz

Z tego co na szybko sprawdziłem, to na innych przegladarkach nie ma tego problemu, tylko na Gxie, troche rozszerzen mam dodanych ale dziwne, ze w taki sposob to sie objawia i dzieje sie to tylko na przegladarce, gry smigaja bez problemow.

Dzieki za odpowiedzi, peace

ThreeG
komentarz
komentarz

Bardzo możliwe że ta sama sytuacja jak tutaj:

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.