x-kom hosting

Aktualizacja przeglądarki google chrome

Parowczak
utworzono
utworzono

Witam, wydaje mi się że mam nietypowe pytanie odnośnie przeglądarki google chrome. Kilka dni temu przeglądarka automatycznie się zaktualizowała. Nie podoba mi się jej motyw ( wyświetlanie kart na pasku górnym, zakładki, wszystkie zakładki itd).  Masz aktualną wersję Chrome Wersja 119.0.6045.124 obecnie na te wersje chrome się automatycznie zaktualizowało. Sprawdzając wczoraj na drugim komputerze miałem przez chwile jeszcze wersję poprzednia czyli 118.0.5993.118 na którą bym chciał wrócić. Jednak po wyłączeniu przeglądarka sama się zaktualizowała. Czy jest możliwość cofnięcia aktualizacji (powrót na poprzednią wersje), nie tracąc ustawień i zakładek. Dodam że nie korzystam z konta google podczas używania przeglądarki. Z góry dzięki za zainteresowanie oraz pomoc :)

Anawa
komentarz
komentarz

Musiałbyś znaleźć i ściągnąć poprzednią wersję Chrome, a następnie przekopiować pliki z AppData. Albo odinstalować Chrome (z zachowaniem plików dot. kont) i zainstalowanie ponownie starszej wersji, ale dla pewności mógłbyś zrobić kopię zapasową plików.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.