x-kom hosting

Napis Karty Graficznej Gaśnie po wejściu do Systemu

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Skowron241 ,
Skowron241
utworzono
utworzono

Dzień dobry Mam pytanko odnośnie Karty Graficznej Gainward GeForce RTX 3060 Ghost 12GB GDDR6 po załadowaniu do płyty głównej i zainstalowaniu sterowników podświetlenie napisu na karcie pali się tylko przez chwilę po włączeniu przycisku power a po chwilę gaśnie jak załaduje się system . Zaznaczam że przed zainstalowaniem sterowników napis palił się cały czas . Co może powodować taki problem ? Sterowniki ze Strony NVIDIA najnowsze .

anioł2009
komentarz
komentarz

Oprogramowanie do rgb zainstalowałeś od producenta karty ?

Ewentualnie od płyty głównej program nie ma opcji od podswietlenia gpu ?

Skowron241
komentarz
komentarz

Wydaje Mi się że podświetlenie powinno działać od włączenia do wyłączenia komputera , skoro włącza się na początku rozruchu i działało ciągle przed zainstalowaniem sterowników.

anioł2009
komentarz
komentarz

To nie jest reguła...Miałem tak samo na vedze64...podczas rozruchu swieciła a w systemie nie...dopiero jak poszło oprogramowanie rgb do sapphire to wtedy śmigało.

HAKELBERY
komentarz
komentarz
5 godzin temu, Skowron241 napisał:

. Co może powodować taki problem ?

sterownik

zainstaluj soft od gainwarda i wlacz

Skowron241
komentarz
komentarz

@HAKELBERY @HAKELBERY czyli odinstalować sterowniki z NVIDIA i zainstalować sterowniki ze strony Gainward ?

 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

1 nie xd 2 tak

  • 2 tygodnie później...
  • Rekomendowana odpowiedź
Skowron241
komentarz
komentarz

Zainstalowane z Gainward i dodatkowo Tool i poszło podświetlenie działa 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.